Referencje

Krzysztof Żmuda
Dyrektor Oddziału AXA Polska S.A. w Legnicy

Pan Dawid Pękała – Certyfikowany Doradca Finansowy EFG® zrzeszony w Europejskiej Federacji Doradców Finansowych EFFP Polska – w dniu 23.11.2010 r. przeprowadził w Oddziale AXA Polska S.A. w Legnicy szkolenie dla Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych pt. Inwestuj świadomie oraz Wieczór Inwestora

W trakcie szkolenia Przedstawiciele zostali w skuteczny sposób zapoznani z zasadami inwestowania w fundusze inwestycyjne oraz poznali praktyczne strategie inwestycyjne, które umożliwią Klientom AXA Polska S.A. w pełni wykorzystywać zalety posiadanych Planów Inwestycyjnych AXA.
W trakcie Wieczoru Inwestora – specjalnego spotkania dla obecnych i potencjalnych Klientów AXA Polska – Pan Dawid Pękała w przystępny sposób przeprowadził zaproszonych gości przez z pozoru zawiłe ścieżki samodzielnego zarządzania własnymi inwestycjami na rynku funduszy. Z jednej strony zmierzył się z popularnymi mitami dot. inwestowania w fundusze obecnymi w mediach, a z drugiej wskazał na konkretne rozwiązania dające naszym Klientom możliwość osiągania satysfakcjonujących zysków w przyszłości.
Z całą pewnością mogę polecić Pana Dawida Pękałę, jak i organizowane przez niego szkolenia. Wiedza przekazywana w trakcie szkolenia jest praktyczna i można ją stosować „od razu”.


 

Zbigniew Niedziałek
Top Ekspert AXA, Oddział Koszalin

Doznałem szoku po tym szkoleniu. Taka wiedza powinna być obowiązkowa dla każdego sprzedawcy produktów inwestycyjnych! Żałuję, że spotkałem Dawida Pękałę tak późno; gdyby przyjechał do nas wcześniej z ofertą szkolenia, to miałbym dzisiaj w portfelu wiele pieniędzy więcej. Wiedza, którą przekazał w trakcie spotkania pozwoliłaby mi ochronić pieniądze moje i moich klientów przed poważnymi błędami, którymi karmiony byłem na innych szkoleniach.
Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno. Otrzymałem – niejako na tacy – praktyczną wiedzę, przekazaną w przystępny sposób oraz narzędzia, dzięki którym mogę tą wiedzę od razu zastosować w praktyce. Jeżeli ludzie będą korzystać z tego szkolenia, to unikną wielu kłopotów.